Home

idegenítsük repülőtér szórakoztatás j&s speed kupa eredmények borító Változat narancssárga

Újbuda Kyokushin Karate - 2018.05.27. - J&S Speed kupa, nemzetközi karate  verseny 3 ország 34 egyesületének közel 300 versenyzőjének 400 nevezésével  került megrendezésre a XXII. J&S Speed kupa, amely a tavaszi félév
Újbuda Kyokushin Karate - 2018.05.27. - J&S Speed kupa, nemzetközi karate verseny 3 ország 34 egyesületének közel 300 versenyzőjének 400 nevezésével került megrendezésre a XXII. J&S Speed kupa, amely a tavaszi félév

XI. kerület - Újbuda | Nemzetközi Kyokushin Karate versenyen 6 bajnoki  címet szereztek az újbudai versenyzők
XI. kerület - Újbuda | Nemzetközi Kyokushin Karate versenyen 6 bajnoki címet szereztek az újbudai versenyzők

Shogun SE - Kyokushin Karate Debrecen

IX. Nemzetek Kupája. Nemzetközi ITF Taekwon-do Gyermek-Serdülő-Ifjúsági Kupa  A VERSENY FŐVÉDNÖKE. Harmat László VIII. - PDF Ingyenes letöltés
IX. Nemzetek Kupája. Nemzetközi ITF Taekwon-do Gyermek-Serdülő-Ifjúsági Kupa A VERSENY FŐVÉDNÖKE. Harmat László VIII. - PDF Ingyenes letöltés

Tizenhárom érmet szereztek az újbudai karatésok | Sport

Tarjáni Általános Iskola

Szlovákiai résztvétel a XI. J&S Speed kupa Nemzetközi Karate versenyen |  Paraméter
Szlovákiai résztvétel a XI. J&S Speed kupa Nemzetközi Karate versenyen | Paraméter

J&S Speed Kft. | Tata

edcvfto vftbnhk

Székesfehérvár Városportál - Nyolc érmet szereztek Tarjánban az albás  karatékák
Székesfehérvár Városportál - Nyolc érmet szereztek Tarjánban az albás karatékák

KARATE: X. J.&S. Speed Kupa Gyermek, Serdülő Kyokushin Karate Felnőtt “A”  “B” és Utánpótlás Kata Verseny
KARATE: X. J.&S. Speed Kupa Gyermek, Serdülő Kyokushin Karate Felnőtt “A” “B” és Utánpótlás Kata Verseny